ثبت شرکت خارجی- ثبت شرکت در عراق

عراق چهارمين کشور صادرکننده نفت در دنیا بوده و برای نخستين بار در سه دهه گذشته بيش از سه ميليون بشكه نفت در روز توليد می كند و قصد دارد توليد نفتش را در سه سال آينده به دو برابر نیز برساند . پیش بینی ها حاکی از آن است ، رشد اقتصادی عراق تا پایان سال ۲۰۱۲ میلادی به بیش از 2/11 درصد خواهد رسید که این رقم بالاترین رکورد در بین کشورهای جهان به شمار خواهد رفت .

ثبت شرکت در عراق

وزارت نفت عراق طرحی پنج ساله برای افزایش صادرات نفت این کشور به روزانه شش میلیون بشکه در روز تا پایان سال 2016  را در دستورکار خود قرار داده است ، در این برنامه پنج ساله ، توسعه و افزایش تولید نفت با همکاری شرکت نفت عراق و شرکت های سرمایه گذاری بین المللی اجرا خواهد شد . وزارت نفت عراق اعلام کرده است تا پایان سال 2020 ، تولید نفت در این کشور به روزانه 9 میلیون بشکه در روز خواهد رسید .

ثبت شرکت در عراق- بودجه سال‌جاری عراق 82 میلیارد دلار تنظیم شده و در سال آینده بالغ بر 111‌ میلیارد دلار خواهد بود ، بنابراین ما شاهد سرمایه گذاری و بازسازی زیرساخت های کشور عراق و هزینه کردن درآمد نفتی این کشور در پروژهای عمرانی می باشیم . با توجه به بهبودی روز افزون و مستمر وضع اقتصادی این کشور ، بهترین فرصت برای شرکت ها و بازرگانان کشورهای همسایه عراق از جمله ایران می باشد تا بتوانند بازار خوبی را در این فضای رقابتی و اقتصادی به دست آورند .

بر اساس آخرین اظهارات و تصمیم گیری های مقامات عراقی در خصوص افزایش بودجه پروژه های عمرانی در این کشور ،  4 درصد مبلغ اجرای هر پروژه به شرکت های پیمانکار و مشاور مهندسی در زمینه های عمرانی اختصاص می یابد . در حال حاضر فرصت مغتنمی است که شرکت های پیمانکار ، مشاور مهندسی و نیز صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی از بازار عمرانی عراق برای کسب درآمد های ارزی بیشتر و نیز توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی بهره گیرند .

ثبت شرکت در عراق-برخورداری از 1450 کیلومتر مرز مشترک و 14 گذرگاه رسمی ایران با عراق از یک سو و پیوندهای فرهنگی و مذهبی از سویی دیگر ، این دو کشور استراتژیک منطقه خاورمیانه را به هم پیونده زده و با توجه به پشتیبانی روابط سیاسی بین دو کشور ، منافع بزرگی را برای شرکت ها و بازرگانان ایران و پیشرفت های روز افزون عراق به وجود آورده است .

در حال حاضر این خدمت ارائه نمی شود.