ثبت شرکت خارجی - ثبت شرکت در گرجستان

گروه وکلای سلام به فراخور نیاز مشتریان خود هر روز خدمات خود را اضافه میکند، ثبت شرکت در گرجستان خدمت جدیدی است که به علت نیازهای مشتریان گروه وکلای سلام به جمع خدمات این شرکت اضافه گردید.

چنانچه شما یک شرکت بازرگانی هستید میتوانید به ثبت شرکت در گرجستان فکر کنید، این کشور خدمات مناسبی را جهت شرکتهای بازرگانی ارائه میدهد، برای مشاوره بیشتر میتوانید با گروه وکلای سلام تماس بگیرید.

گرجستان در آخرین رده بندی سهولت کسب و کار (از دید مجله اکونومیک) در سال 2012 در بین 183 کشور دنیا رتبه 9 را کسب کرده است. خدمات در گرجستان نسبتا ارزان قیمت، سریع و بدون بوروکراسی است.

همچنین دیگر رتبه های این کشور در رده بندی بانک جهانی به شرح زیر میباشند:

 • سهولت شروع کسب و کار: رتبه 7 جهانی
 • سهولت اخذ مجوزهای لازم برای شروع کار: رتبه 3 جهانی
 • خرید املاک و مستغلات: رتبه 1 جهانی
 • دریافت اعتبار بانکی: رتبه 4 جهانی
 • محافظت از سرمایه گذاران و سرمایه های خارجی: رتبه 19 جهانی

در رده بندی کلی، امارات رتبه 26، مالزی رتبه 12 و سنگاپور همچون سالهای قبلی در رتبه 1 قرار دارد.

وکلا و مشاوران گروه وکلای سلام در گرجستان با بیش از 10 سال سابقه مرتبط هم اکنون خدمات ثبت شرکت در گرجستان، افتتاح حساب در گرجستان، گشایش اعتبار اسنادی از گرجستان و اخذ اقامت گرجستان را ارائه میدهند، گروه وکلای سلام با بیش از 10 سال سابقه به شما این اطمینان را میدهد که همیشه و همه جا در کنار شما باشد، و شما میتوانید به خدمات پس از ثبت شرکت گروه وکلای سلام اطمینان خاطر را داشته باشید.

پیش نیازهای ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان پیش نیاز خاصی ندارد، شما فقط باید یک سفر به گرجستان داشته باشید و با وکلای گروه وکلای سلام ملاقات داشته باشید، تمامی کارها از قبل انجام شده و طی 2 روزکاری شرکت شما ثبت خواهد شد، برای ثبت شرکت در گرجستان به یک آدرس نیاز دارید که گروه وکلای سلام این آدرس را برای شما فراهم می آورد.

مدت زمان ثبت شرکت در گرجستان

به کمک گروه وکلای سلام و خدمات سریع و قابل اعتماد گروه وکلای سلام شما فقط طی 2 روز کاری شرکت خود را دریافت خواهید کرد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در گرجستان

برای ثبت شرکت در گرجستان فقط نیاز به یک پاسپورت دارید که طبیعتا طی سفر خود به گرجستان خواهید برد.

ثبت شرکت بدون حضور در گرجستان

میسر است ! با گروه وکلای سلام تماس بگیرید تا گروه وکلای سلام از چگونگی این روند شما را مطلع سازد، در این روش ممکن است روند ثبت شرکت شما طی 7 روز کاری به اتمام رسد.

بانکهای گرجستان

 • TBC Bank
 • Procredit Bank
 • Bank of Georgia
 • People's Bank of Georgia

گروه وکلای سلام حساب بانکی شما را در بانکهای معتبر گرجستان باز خواهد کرد.

مناطق آزاد در گرجستان

در گرجستان 2 منطقه آزاد وجود دارد:

 • منطقه آزاد پوتی
 • منطقه آزاد کوتائیسی

در این مناطق مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر اجناس وارداتی صفر است اما هزینه نگهداری سالانه شرکت شما به نسبت بالا میرود.

همچنین برای ثبت شرکت در این مناطق نیاز به لایسنس است که این لایسنس را گروه وکلای سلام برای شما اخذ خواهد کرد.

هزینه ثبت شرکت در مناطق آزاد گرجستان به خاطر وجود لایسنس منطقه آزاد بالاتر از مناطق دیگر است.

در جمع بندی کلی میتوان گفت گرجستان کشوری است که در آن هزینه های نهایی شما کم خواهد بود و به راحتی و آسانی میتوانید ثبت شرکت کنید، افتتاح حساب کنید، اقامت بگیرید و ...

اما نمیتوان به طور مشخص صحبت نمود که ثبت شرکت در گرجستان مناسب چه شرکت هایی میباشد، با مشاوره با گروه وکلای سلام شرح حال خود را با ما درمیان گذارید و بهترین راه حل را بگیرید.

ما همواره راه را به شما نشان خواهیم داد، ما سالها زمینه فعالیت خود را ثبت شرکت های بین المللی قرارداده ایم و همچنان بر این امر مسر هستیم، شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که سالهای بعد هنگامی که بخواهید شرکت خود را توسعه دهید گروه وکلای سلام همراه شما خواهد بود.

برای ثبت شرکت در گرجستان با ما تماس بگیرید.

در حال حاضر این خدمت ارائه نمی شود.