درباره گروه وکلای سلام

گروه وکلای سلام با بهره گیری از وکلای خوشنام و مجرب با دانش و تخصص علمی بالا در زمینه (حقوقی ، کیفری ، اداری) خدمات حقوقی ویژه ی خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری (جزایی) و اداری (ثبت شرکت ، ثبت علامت تجاری) به شرح ذیل ارائه می نماید:

گروه وکلای سلام

دپارتمان تخصصی دعاوی خانواده گروه وکلای سلام

 1. طلاق
  با تلاش و پشتکار و تجربه ی فراوان گروه وکلای سلام سعی بر این می شود تا با احیای حقوق مالی و با کمترین آسیب و خسارات ممکن پرونده طلاق شما خانمه یابد.
 2. طلاق توافقی
  امروزه راهی برای رفع بی دردسر کشمکش ها بوجود آمده است,در این راستا گروه با تجربه و متخصص وکلای سلام , طلاق توافقی را در کوتاه ترین زمان ممکن توسط وکیل تهران برای شما و رهایی از مشکلات موجود,همچنین دوندگی های بی امان در دادگاه های خانواده , آن را به عنوان ساده ترین و بهترین راه حل موجود به شما پیشنهاد می کند.
 3. مهریه
  وکلای مجرب این مجموعه در صورتی که وکیل حقوقی زوجه باشند سعی بر این می شود تا تمام حق و حقوق مالی وی را احیا نمایند و در وصورتی که وکیل زوج باشند تمام راهکار قانونی را در پیش خواهند گرفت تا بیشترین تخفیف برای پرداخت مهریه به زوجه  به وی تعلق بگیرد تا زوج کمترین آسیب مالی را ببیند.
 4. نفقه
  نفقه نیز یکی دیگر از حقوق مالی زن می باشد که در دعاوی خانواده بر سر آن اختلافات زیادی مطرح است در میان این اختلافات وکلای متخصص در امور خانواده گروه وکلای سلام با شناخت دعاوی مربوط به الزام زوج به پرداخت نفقه زوجه و یا اثبات عدم تمکین زوجه و معاف شدن زوج از پرداخت نفقه به شما یاری می رساند.
 5. حضانت فرزندان
  گاهی مشکلات و ناسازگاری‌ها به جایی می‌رسد که ادامه زندگی مشترک ممکن نیست. در این صورت تکلیف کودک چه می‌شود؟ نگهداری و تربیت او به چه کسی واگذار می‌شود؟ در این شرایط است که گروه وکلای سلام با سعه صدر به تمامی سوالات شما پاسخ می دهد و شما را از حق و حقوق قانونی تان مطلع می سازد و در این راه تلاش میکند تا کودک کمترین آسیب جسمی و روحی را  از واقعه ی طلاق ببیند.

دپارتمان تخصصی دعاوی ملکی گروه وکلای سلام

 1. کلیه دعاوی ناشی از خرید ، فروش و اجاره املاک ، از قبیل :
  الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ، الزام به تنظیم سند رسمی اجاره ، تخلیه املاک تجاری و مسکونی ، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت ، تجویز انتقال منافع
 2. کلیه دعاوی راجع به تصرفات غیر قانونی املاک از قبیل :
  افراز ملک مشاع، دستور فروش ملک مشاع، تقسیم و تفکیک ملک مشاع و دیگر موارد.
 3. کلیه دعاوی راجع به املاک و اموال مشاع، از قبیل:
  خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت و رفع ممانعت از حق و  دیگر موارد.
 4. و سایر دعاوی ناشی از اموال و املاک توسط وکلای متخصص در زمینه دعاوی ملکی گروه وکلای سلام قابل رسیدگی می باشد.

دپارتمان تخصصی قراردادهای داخلی و بین المللی گروه وکلای سلام

قرارداد های تجاری داخلی و بین المللی که مابین اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی منعقد می گردد، هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور قابلیت پیگیری در مراجع قضایی و داوری را دارند.

گروه وکلای سلام

دپارتمان تخصصی حقوقی قراردادهای گروه وکلای سلام با بهره گیری از متخصصین حقوق  داخلی و بین الملل که علاوه بر دارا بودن مدارک تخصصی این رشته ، دارای سالها تجربه در انعقاد قراردادهای داخلی و بین المللی هستند به موکلین خود این اطمینان خاطر را می دهد که با استفاده از یک تیم حقوقی مسلط به زبان انگلیسی ، امکان انعقاد یک قرارداد کاملا صحیح و حقوقی ، که در آن ضمن حفظ منافع تجاری موکل ، جنبه های قانونی قرارداد نیز لحاظ گردیده باشد ، فراهم گردد.

دپارتمان تخصصی دعاوی کیفری گروه وکلای سلام

 • کلیه جرایم علیه اموال از قبیل  سرقت ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، تخریب صدور چک بلامحل و سایر جرایم مالی
 • جرایم علیه اشخاص از قبیل  قتل ، ضرب و جرح ، تجاوز به عنف و سایر جرایم علیه تمامیت جسمانی و حیثیت اشخاص
 • جرایم علیه امنیت از قبیل  جعل ، محاربه ، جاسوسی و ...
 • جرایم علیه خانواده از قبیل ­ ترک انفاق ، عدم ثبت نکاح و سایر جرایم مرتبط
 • و سایر دعاوی جزایی و به طور کلی دعاوی در صلاحیت رسیدگی دادسرا و محکمه جزایی

این مجموعه، با اتکا به تیم مجرب و بهره مندی از حضور حقوقدانان برجسته و کارنامه تحسین برانگیز به زعم رضایت موکلین خود، آماده ارايه کلیه خدمات حقوقی و قضایی در هر یک از حوزه های مربوطه می باشد. تنوع و تخصص در هر یک از شاخه های حقوقی، کارشناسی امر را توسط حقوقدانان خبره و متخصص در هر یک از موارد، اجتناب ناپذیر نموده است. "گروه وکلای سلام" این مهم را همیشه در سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و با عنایت خداوند بزرگ، آماده عقد قراردادهای چند منظوره و دوره ای و ایجاد بستر اشتراک برای مشتریان خود و تنظیم قراردادهای مورد نیاز ایشان می باشد.

دپارتمان تخصصی دعاوی انحصار وراثت گروه وکلای سلام

دپارتمان تخصصی امور انحصار وراثت , آماده ارائه مشاوره حقوقی تخصصی و ارائه راهکارهای مهم حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری با تجربه در حوزه وصیت , ارث و گواهی انحصار وراثت , تقسیم ترکه می باشد.

دپارتمان تخصصی دعاوی ثبت احوال گروه وکلای سلام

همچنین در موسسه حقوقی گروه وکلای سلام پذیرش وکالت در تمامی دعاوی ثبت احوال از جمله دعاوی ذیل توسط دپارتمان تخصصی در امور ثبت احوال صورت می پذیرد:

 1. ابطال و اصلاح شناسنامه
 2. تغییر و اصلاح تاریخ تولد
 3. تغییر نام کوچک
 4. اثبات جنسیت
 5. اثبات سیادت
 6. سایر دعاوی

دپارتمان تخصصی دعاوی شهرداری و دیوان عدالت اداری گروه وکلای سلام

ارائه خدمات مشاوره حقوقی توسط وکلای با تجربه و متخصص در زمینه قوانین و مقررات شهرداری، زمین شهری، اراضی شهری حسب نیاز مخاطبین , همچنین به عهده گرفتن پرونده های مربوط به آن است.

دپارتمان تخصصی خدمات اداری گروه وکلای سلام

 • ثبت انواع شرکت و موسسه توسط گروه وکلای سلام:
  وکلای مجرب خدمات اداری با در نظر گرفتن شرایط کاری و نوع فعالیت شما بهترین راهکار و مشاوره حقوقی در خصوص تاسیس و شروع فعالیت تجاری را در اختیار شما خواهند گذاشت.
  بوسیله وکلای با تجریه در زمان و هزینه های شما که برای پیشبرد یک شرکت و موسسه بسیار ارزشمند است صرفه جویی می شود.
 • ثبت علامت تجاری توسط گروه وکلای سلام:
  گروه وکلای سلام علاوه بر ارائه خدمات ثبت شرکت ها , مشاوره حقوقی تخصصی ثبت علامت تجاری , لوگو , آرم , ثبت برند، نام تجاری را نیز به موکلین عزیز ارائه می دهد .
  پس از ثبت علامت طبق قانون ثبت علائم تجاری شخص , شرکت حق انحصاری پیدا میکند، بموجب آن می‌توانید از عرضه کالاهای یکسان یا مشابه توسط اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عین یا به طریق گمراه کننده‌ای مشابه علامت تجاری شما هستند جلوگیری نماید.با گروه وکلای سلام با اطمینان به دنیای زیبا و رقابتی برندها وارد شوید.
 • تغییرات شرکت توسط گروه وکلای سلام:
  گروه وکلای سلام پس از ثبت شرکت شما را تنها نخواهد گذاشت و در تمام تغییرات و تنظیم صورتجلسات بعدی شما را همراهی خواهد کرد , سلام همیشه همراه شماست!
  هر گونه تغییری که در شرکت خواهید داد گروه وکلای سلام با اطمینان به شما یاری خواهد رساند:

گروه وکلای سلام

 1. ثبت تغییرات
 2.  تلفیقی
 3.  ترکیبی
 4.  اختلاقی (افزایش سرمایه، کاهش سرمایه(
 5.  انحلال (تصفیه(
 6.  نقل و انتقال سهام بدون دارایی و پرداخت مالیات
 7. تبدیل شرکت
 8. تغییر نام
 9. تغییر موضوع یا الحاق به موضوع
 10. تغییر آدرس
 • اقدامات پس از ثبت شرکت توسط گروه وکلای سلام
  پس از ثبت شرکت اقدامات دیگری  برای ادامه ی حیات قانونی شرکت ها  الزامی می باشد , از قبیل : پلمپ دفاتر تجاری , تشکیل پرونده دارایی ,  اخذ کد اقتصادی , پشتیبانی حقوقی شرکت ها
  در تمامی این موارد وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان با تجربه ثبت شرکت ها علاوه بر مشاوره حقوقی , انجام این امور را نیز به عهده خواهند گرفت.

  آسایش را و اطمینان خاطر را با سلام تجربه کنید...